ذوالفقارنسب: بدن بازیکنان ما خالی شد

کارشناس فوتبال ایران گفت: در بازی با ژاپن بدن ۴ یا ۵ بازیکن ما در وقت اضافه دوم خالی شد که این موضوع روی روند حرکتی تیم تأثیر گذاشت.
خبرگزاری تسنیم: بیژن ذوالفقارنسب در خصوص حذف تیم فوتبال امید ایران از رقابت‌های مقدماتی المپیک گفت: یکی از دلایل اصلی صعود ژاپن به مرحله نیمه‌نهایی و حذف تیم امید ایران تجربه بالاتر بازیکنان ژاپنی در عرصه بین المللی بود. با اینکه بازیکنان ما در جریان ۹۰ دقیقه قانونی بازی فرصت‌های خوبی را ایجاد کردند اما ژاپنی‌ها با اعتماد به نفس خاصی که داشتند خیلی منظم بازی کرده و از روال کار خود خارج نشدند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در این بازی به‌مراتب بهتر از سه بازی قبل البته به‌استثناء دقایق ابتدایی وقت اضافه بازی کردند اما بدن ۴ یا ۵ بازیکن ما در وقت اضافه دوم خالی شد که این موضوع روی روند حرکتی تیم تأثیر گذاشت. در مجموع ژاپنی‌ها مستحق صعود بودند و البته نمی‌توان عملکرد دروازه‌بان خوب این تیم را نادیده گرفت.

کارشناس فوتبال ایران در خصوص اینکه غیبت آزمون، عزت‌اللهی و جهانبخش چقدر تأثیرگذار بوده، تصریح کرد: باید از تمام داشته‌های خود در این تورنمنت استفاده می‌کردیم، همان‌کاری که ژاپنی‌ها کردند و اینکه نتوانستیم آنها را به این رقابت‌ها بیاوریم به‌دلیل ضعف مدیریتی بوده است چون باید در زمان مقتضی راهکارهایی را برای حل این موضوع در نظر می‌گرفتیم. مطمئن باشید اگر این سه بازیکن حضور پیدا می‌کردند تیم از نظر شخصیتی چند پله ارتقا پیدا می‌کرد.

ذوالفقارنسب تأکید کرد: باید در مرحله مقدماتی به‌عنوان تیم اول گروه صعود می‌کردیم تا به ژاپن نخوریم چون ژاپن به‌احتمال خیلی زیاد یکی از فینالیست‌های این تورنمنت خواهد بود. اگر به‌عنوان تیم اول گروه خود با کره شمالی روبه‌رو می‌شدیم می‌توانستیم از سد این تیم گذشته و به جمع ۴ تیم پایانی صعود کنیم و شانس ما در آنجا برای المپیکی شدن ۷۵ درصد بود.

نوشته ذوالفقارنسب: بدن بازیکنان ما خالی شد اولین بار در خبرداغ پدیدار شد.

سایت استخدامی

آپدیت نود 32